Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy kryzys zamknie Tsubaki-Hoover?

Utworzony przez baltazar, 26 marca 2009 r. o 07:58 Powrót do artykułu
to napisz Judaszu MR NOBODY jestes nikim 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bulwersujesz sie na forum a w zeby dostaniesz i bedzie po zawodach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina malutckich opanowuje zaklad !! Uwaga uwaga. Wszystko dzieki zonie ukrytej pod biurkiem naszego najwyzszego 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestes w bledzie. Nie jestem chlopakiem z dzie..A dzidke bedziesz chapac tak czy siak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze moja zona nie znala Adama... zazdroszcze mordo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich a ładna chociaż ma ta żonę? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał czy to Ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętny napisał:
Witam wszystkich a ładna chociaż ma ta żonę?
 Najpierw trzeba ją mieć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogolnie na to sa paragrafy nie wiem czy wiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina malutckich opanowuje zaklad !! Uwaga uwaga. Wszystko dzieki zonie ukrytej pod biurkiem naszego najwyzszego Na to sa paragrafy bo to pomowienia, ale co ja tam wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast wypisywać bzdury pod czyimś adresem, niech się każdy z osobna weźmie za solidną robotę. A jeśli widzisz jeden z drugim, że coś jest nie tak, idź do Zarządu i powiedz co ci leży na wątrobie. Może o wielu sprawach o których ty wiesz, zarząd po prostu nie wie. Chcesz lepszego funkcjonowania zakładu to daj coś od siebie, coś więcej niż szczekanie na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nie wolno rozmawiać z nikim innym z poza własnego a co już mówić o ludziach z zarządu...pewne zwolnienie. A wy z postów na górze troche szacunku do siebie. Dajta se po razie i szluuuuz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pakownia : przestań kłapać na tym forum bo pajacujesz strasznie  Ciekawa: nie to nie Ja. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajta se wszyscy na wstrzymanie lepiej.. jeden obraza drugiego i posadza bog wie o co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M.G. mam prośbę-nie rozmnażaj się.PAKOWNIA-brawo Ty.Do wszystkich zwykłych a zarazem niezwykłych pracowników THP czy TN(zwał jak zwał...nowa nazwa firmy i tak nie uczyni z tego miejsca pracy niczego lepszego) nie pozwólcie,aby ktoś kto nic nie osiągnął mówił Wam co macie robić.I wreszcie do wszystkich karierowiczów i awansujących pociotków-jesteście jak chwasty,które mimo,że rosną szybciej nadal nimi pozostaną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry. A co mam siedzieć cicho jak prze kogoś moge dostać w czape ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miernoty sami nie wiecie co piszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M.G. to nie znaczy,że trzeba odrazu pisać,że Pakownia pajacuje.On w swoich wypowiedziach pisze całą prawdę. A Mr Nobody jest śmieszny z tym,że sądzi,że to Ty.Tak Panie Mr Nobody to nie M.G.,pod zły adres Pan chcesz wyciągać ręce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tygrysica nie oceniaj ludzi swoją miarką-MIERNOTO!Oni mają prawo pisać co chcą to zwyczajna wolność słowa.Nie mniej jednak powinno tu być mniej tekstów obrażających,chamskich odzywek lub zastraszających ludzi typu,że "za bramą Cię dopadnę".A co doTwojej wypowiedzi to ta z kolei błyszczy i jest mocno na temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poraz kolejny pomawiacie kolejna osobę juz kiedyś pomawiany był jeden chłopak teraz poraz kolejny. Uswiadomcie sobie jedno można tu pisać jednak nie obrażać ludzi bo na to są paragrafy  PAMIĘTAJCIE O TYM 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...